Cyprus Sunshine Cup #2 Αυξέντια, Μαχαιράς – TT

1186 views Leave a comment

Οι Τσέχοι αθλητές κυριάρχισαν στο 1ο αγώνισμα της Παρασκευής. Ο Jaroslav Kulhavy (Specialized Factory Racing) και η Tereza Hurikova (Sabine Spitz-Haibike Pro Team) φόρεσαν τις φανέλες των πρωτοπόρων μετά την νίκη τους στο time trial (χρονόμετρο) των 5.6 χμ. Ο Kulhavy τερμάτισε μπροστά από τον συμπατριώτη του Ondrej Cink (Merida Biking Team) και τον Σουηδό Emil Lindgren (Rabobank-Giant). Η Hurikova ήταν ταχύτερη από την συναθλήτριά της Sabine Splitz και τη Δανέζα Annika Langvad (Fujibikes Rockets).

Σε μια ηλιόλουστη μέρα, το έδαφος ήταν λίγο πιο γλυστερό απ’ότι περίμεναν οι αναβάτες μετά τους δοκιμαστικούς γύρους που έκαναν.

Στις γυναίκες , η Tereza Hurikova ήρθε πρώτη. Μόλις τερμάτισε ήταν ξαφνιασμένη με τη νίκη της και μάλιστα με μια διαφορά 33 δευτερολέπτων.

«Δεν περίμενα να κερδίσω», είπε η Hurikova. «Αν δεν έχεις επαφή με τους άλλους αναβάτες, δεν μπορείς να ξέρεις πόσο γρήγορος είσαι. Και οι παλμοί μου δεν ήταν τόσο ψηλά. Η διαμονή μου στην Κύπρο είναι σαν Χριστουγιεννιάτικες διακοπές.»

Η Splitz ήρθε δεύτερη στο αγώνισμα του χρονομέτρου. «Ένοιωθα καλά. Σίγουρα πρέπει να διορθώσω κάποια πράγματα, άλλα πράγματι όλα πήγαν καλά,» είπε. «Προσπάθησα να κρατήσω τον ρυθμό μου στο πρώτο μισό της διαδρομής και αυτό πέτυχε.»

Η παγκόσμια πρωταθλήτρια Langvad δήλωσε, «Αχ, Αυτό πονάει. Αλλά νομίζω ότι τα πόδια μου τώρα είναι έτοιμα για αύριο. Πρέπει να πιέσω τον εαυτό μου σκληρά. Μου αρέσει η διαδρομή και μπορώ να έχω έναν καλό ρυθμό.»

Elite women
Result
1 Tereza Hurikova (Cze) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:18:41
2 Sabine Spitz (Ger) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:00:33
3 Annika Langvad (Den) TeamFujibikes Rockets 0:00:46
4 Katrin Leumann (Swi) Ghost Factory Racing Team 0:00:48
5 Adelheit Morath (Ger) Team X Bionic 0:00:48
6 Elisabeth Brandau (Ger) National Team 0:01:00
7 Anne Terpstra (Ned) MPL Specialized 0:01:09
8 Tanja Zakelj (Slo) Salcano Factory Team 0:01:15
9 Andja Gradl (Ger) German Nat.Team 0:01:19
10 Marielle Saner-Guinchard (Swi) Team Bikepark.Ch Scott 0:01:22
11 Katrin Stirnemann (Swi) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:01:26
12 Blaza Klemencic (Slo) Felt Otztal X-Bionic 0:01:27
13 Mona Eiberweiser (Ger) Ghost Factory Racing Team 0:01:32
14 Rie Katayama (Jpn) Specialized Japan 0:01:37
15 Ekaterina Anoshina (Rus) Protek Team 0:01:41
16 Elisabeth Sveum (Nor) Team Crampfix Nakamura 0:01:43
17 Helen Grobert (Ger) German National Team 0:02:00
18 Ann Berglund (Swe) 0:02:01
19 Laura Turpijn (Ned) MPL Specialized 0:02:06
20 Janka Stevkova (Svk) CK Epic Dohnany 0:02:07
21 Yana Belomoyna (Ukr) Bi&Esse- Infotre 0:02:13
22 Corina Gantenbein (Swi) Vcb Landquart Fischer BMC 0:02:15
23 Lisa Mitterbauer (Aut) Team Bikepark.Ch Scott 0:02:20
24 Nina Homovec (Slo) Salcano Factory Team 0:02:31
25 Nataliya Krompets (Ukr) 0:02:54
26 Josefine Ahlstrom (Swe) 0:02:55
27 Oksana Rybakova (Rus) Dinamo – Russia 0:03:08
28 Tatjana Dold (Ger) TeamFujibikes Rockets 0:03:09
29 Angelica Edvardsson (Swe) Cykloteket Racing Team 0:03:10
30 Nicoletta De Jager (Ned) MPL Specialized 0:03:13
31 Krista Park (USA) Cannondale No Tubes 0:03:28
32 Elena Gogoleva (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:03:44
33 Tracy Moseley (GBr) Great Britain National Team 0:03:51
34 Antri Christoforou (Cyp) Omonoia 0:04:01
35 Jovana Crnogorac (Srb) Salcano Factory Team 0:04:30
36 Virginie Pointet ? (Swi) JB Felt Team 0:04:36
37 Inbar Ronen (Isr) CCC 0:04:37
38 Ksenia Chernykh (Rus) Giant-Russia 0:04:51
39 Esra Kurkcu (Tur) Turkish National Team 0:04:51
40 Michaela Malarikova (Svk) CK Skiklub Sportmed Bratislava 0:05:03
41 Zuzana Pirzkallova (Cze) Remerx-Merida Team Kolin 0:05:26
42 Marta Tereshchuk (Ukr) Bi&Esse- Infotre 0:05:31
43 Stephania Magri (Mlt) GB Cycles 0:05:37
44 Semra Yetis (Tur) Turkish National Team 0:06:56
45 Jelena Petrova (Lat) Omonoia 0:13:04
DNS Michelle Hediger (Swi) RC Granichen Fischer BMC
Elite men
Result
1 Jaroslav Kulhavy (Cze) Specialized Factory Team 0:15:57
2 Ondrej Cink (Cze) Merida Biking Team 0:00:04
3 Emil Lindgren (Swe) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:06
4 Manuel Fumic (Ger) Cannondale Factory Racing 0:00:09
5 Jan Skarnitzl (Cze) 0:00:13
6 Fabian Giger (Swi) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:14
7 Thomas Litscher (Swi) Felt Otztal X-Bionic 0:00:20
8 Jiri Novak (Cze) Remerx-Merida Team Kolin 0:00:21
9 Wolfram Kurschat (Ger) Topeak Ergon Racing Team 0:00:22
10 Alban Lakata (Aut) Topeak Ergon Racing Team 0:00:24
11 Andy Eyring (Ger) German National Team 0:00:25
12 Maxime Marotte (Fra) Team BH Suntour Peisey-Vallandry 0:00:27
13 Milan Spesny (Cze) S&H Superior MTB Team 0:00:29
14 Henk Jaap Moorlag (Ned) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:30
15 Karl Markt (Aut) Felt Otztal X-Bionic 0:00:32
16 Nicola Rohrbach (Swi) Goldwurst-Power/ Trek 0:00:32
17 Kevin Van Hoovels (Bel) Belgian Cycling Team 0:00:34
18 Christoph Soukup (Aut) Hitec Team 0:00:35
19 Liam Killeen (GBr) Giant Factory Racing 0:00:36
20 Martin Gujan (Swi) Cannondale Factory Racing 0:00:37
21 Robert Mennen (Ger) Topeak Ergon Racing Team 0:00:40
22 Jiri Friedl (Cze) 0:00:45
23 Simon Stiebjahn (Ger) German National Team 0:00:45
24 Magnus Darvell (Swe) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:00:47
25 Mathias Fluckiger (Swi) Trek World Racing 0:00:49
26 Lukas Fluckiger (Swi) Trek World Racing 0:00:49
27 Metzler Hannes (Aut) Rv Dj?S Bikeshop SiMPLon 0:00:50
28 Jochen Kass (Ger) Multivan-Merida Biking Team 0:00:52
29 Ola Kjoren (Nor) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:00:55
30 Julian Shelb (Ger) Lexware Racing Team 0:00:55
31 Markus Bauer (Ger) German National Team 0:00:56
32 Jeff Luyten (Bel) Belgian Cycling Team 0:01:00
33 Matous Ulman (Cze) S&H Superior MTB Team 0:01:02
34 Ivanov Timofey (Rus) Team Primorskiy District 0:01:04
35 Alexandre Moos (Swi) BMC Mountainbike Racing Team 0:01:04
36 Periklis Ilias (Gre) Team Protek 0:01:06
37 Sepp Marc Freiburghaus (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:09
38 Sergii Rysenko (Ukr) Isd MTB Team 0:01:14
39 Urruty Maxime (Fra) Team Bikepark.Ch Scott 0:01:14
40 Marek Rauchfuss (Cze) S&H Superior MTB Team 0:01:16
41 Dmytro Titarenko (Ukr) Isd MTB Team 0:01:19
42 Axel Lindh (Swe) Harnosands Ck 0:01:20
43 Pavel Pryadein (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:01:21
44 Ole Christian Fagerli (Nor) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:01:22
45 Dimitrios Antoniadis (Gre) Team Protek 0:01:25
46 Ivan Seledkov (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:01:26
47 Jeremy Huguenin (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:01:31
48 Alexey Medvedev (Rus) Russian National Team 0:01:32
49 Mattias Wengelin (Swe) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:01:34
50 Oliver Beckingsale (GBr) Team- Endura MTB Racing 0:01:35
51 Martin Gluth (Ger) German National Team 0:01:35
52 Daniel Geismayr (Aut) Centurion Vaude 0:01:36
53 Maxim Gogolev (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:01:36
54 Loretz Lukas (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:01:37
55 Tim Lemmers (Ned) Feenstra Stevens Biketeam 0:01:39
56 Sebastien Carabin (Bel) Belgian Cycling Team 0:01:40
57 Sergij Nikolaev (Rus) Samara-Shvsm 0:01:41
58 Daniel Eymann? (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:43
59 Ivan Smirnov (Rus) Protek Team 0:01:45
60 Giancarlo Sax??? (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:46
61 Shlomi Haimy (Isr) Focus-Mig 0:01:47
62 Frank Schotman (Ned) MPL Specialized 0:01:47
63 Mark Kuyan (Rus) Team Primorskiy District 0:01:48
64 Sascha Bleher (Ger) German National Team 0:01:48
65 Geert Van Der Horst (Ned) Feenstra Stevens Biketeam 0:01:54
66 Steven James (GBr) Specialized / Hargroves Cycles 0:01:55
67 Ivan Alvarez Gutierrez (Spa) Elettroveneta Corratec(Ita) 0:01:58
68 Severin Disch (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:58
69 Ben Sumner (GBr) Beeline Rt 0:02:02
70 Marc Metzler (Swi) Pink Gilis Swiss Team 0:02:03
71 Lee Williams (GBr) Team Wales 0:02:04
72 Mirco Widmer (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:02:08
73 Anton Gogolev (Rus) Izhevsk-Impul’s 0:02:09
74 Mels Fabrice (Bel) Salcano Factory Team 0:02:13
75 Raggl Gregor (Aut) Hai Powerbike Team 0:02:15
76 Bojan Djurdjic (Srb) Salcano Factory Team 0:02:15
77 Marios Athanasiadis (Cyp) Omonoia 0:02:17
78 Vasilis Adamou (Cyp) Omonoia 0:02:17
79 Alexey Leontyer (Rus) Russian National Team 0:02:20
80 Matthias Waldhart (Aut) Team: Hai Powerbike Team Haiming 0:02:25
81 Anatoly Gavrilov (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:02:35
82 Brice Scholtes (Bel) Merida-Wallone 0:02:37
83 Alexey Krylov (Rus) Team Primorskiy District 0:02:40
84 Pieter Geluykens (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:42
85 Simon Hupperetz (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:44
86 Abdulkadir Kelleci (Tur) Turkish National Team 0:02:47
87 Quentin Winandy (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:49
88 John Carlsson (Swe) Mjolby Ck 0:02:52
89 Anton Liubyl (Ukr) 0:03:00
90 Bilal Akgul (Tur) Turkish National Team 0:03:01
91 Aleksa Maric (Srb) Salcano Factory Team 0:03:02
92 Manuel Pliem (Aut) Team Rad.Sport.Szene Ausseerland 0:03:03
93 Roland Golderer (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:03:04
94 Michael Schuchardt (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:03:04
95 Georgios Pattes-Tourmanis (Gre) Greek National Team 0:03:07
96 Matthias Grick (Aut) Team Rad.Sport.Szene Ausseerland 0:03:24
97 Rien Terpstra (Ned) MPL Specialized 0:03:28
98 Vittorio Oliva (Ita) Bi&Esse-Infotre Protek 0:03:49
99 Dmitry Andreev (Rus) Karo-Itera-Dinamo Team 0:03:56
100 Michalis Karatzis (Cyp) Pol 0:03:56
101 Timotheos Skettos (Cyp) Limassol Sporting Club 0:03:56
102 Dyshakov Ilya (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:04:01
103 Oliver Vonhausen (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:04:03
104 Leontios Katsouris (Cyp) Pol 0:05:00
105 Pantelis Christoforou (Cyp) Agios Mnason 0:06:43
106 Koutsiou Irinaios (Cyp) Hraklitos 0:08:12
107 Ruben Scheire (Bel) Team BH Suntour Peisey-Vallandry 0:15:57
Elite men general classification after stage 1
Result
1 Jaroslav Kulhavy (Cze) Specialized Factory Team 0:15:57
2 Ondrej Cink (Cze) Merida Biking Team 0:00:04
3 Emil Lindgren (Swe) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:06
4 Manuel Fumic (Ger) Cannondale Factory Racing 0:00:09
5 Jan Skarnitzl (Cze) 0:00:13
6 Fabian Giger (Swi) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:14
7 Thomas Litscher (Swi) Felt Otztal X-Bionic 0:00:20
8 Jiri Novak (Cze) Remerx-Merida Team Kolin 0:00:21
9 Wolfram Kurschat (Ger) Topeak Ergon Racing Team 0:00:22
10 Alban Lakata (Aut) Topeak Ergon Racing Team 0:00:24
11 Andy Eyring (Ger) German National Team 0:00:25
12 Maxime Marotte (Fra) Team BH Suntour Peisey-Vallandry 0:00:27
13 Milan Spesny (Cze) S&H Superior MTB Team 0:00:29
14 Henk Jaap Moorlag (Ned) Rabobank Giant Offroad Team 0:00:30
15 Karl Markt (Aut) Felt Otztal X-Bionic 0:00:32
16 Nicola Rohrbach (Swi) Goldwurst-Power/ Trek 0:00:32
17 Kevin Van Hoovels (Bel) Belgian Cycling Team 0:00:34
18 Christoph Soukup (Aut) Hitec Team 0:00:35
19 Liam Killeen (GBr) Giant Factory Racing 0:00:36
20 Martin Gujan (Swi) Cannondale Factory Racing 0:00:37
21 Robert Mennen (Ger) Topeak Ergon Racing Team 0:00:40
22 Jiri Friedl (Cze) 0:00:45
23 Simon Stiebjahn (Ger) German National Team 0:00:45
24 Magnus Darvell (Swe) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:00:47
25 Mathias Fluckiger (Swi) Trek World Racing 0:00:49
26 Lukas Fluckiger (Swi) Trek World Racing 0:00:49
27 Metzler Hannes (Aut) Rv Dj?S Bikeshop SiMPLon 0:00:50
28 Jochen Kass (Ger) Multivan-Merida Biking Team 0:00:52
29 Ola Kjoren (Nor) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:00:55
30 Julian Shelb (Ger) Lexware Racing Team 0:00:55
31 Markus Bauer (Ger) German National Team 0:00:56
32 Jeff Luyten (Bel) Belgian Cycling Team 0:01:00
33 Matous Ulman (Cze) S&H Superior MTB Team 0:01:02
34 Ivanov Timofey (Rus) Team Primorskiy District 0:01:04
35 Alexandre Moos (Swi) BMC Mountainbike Racing Team 0:01:04
36 Periklis Ilias (Gre) Team Protek 0:01:06
37 Sepp Marc Freiburghaus (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:09
38 Sergii Rysenko (Ukr) Isd MTB Team 0:01:14
39 Urruty Maxime (Fra) Team Bikepark.Ch Scott 0:01:14
40 Marek Rauchfuss (Cze) S&H Superior MTB Team 0:01:16
41 Dmytro Titarenko (Ukr) Isd MTB Team 0:01:19
42 Axel Lindh (Swe) Harnosands Ck 0:01:20
43 Pavel Pryadein (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:01:21
44 Ole Christian Fagerli (Nor) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:01:22
45 Dimitrios Antoniadis (Gre) Team Protek 0:01:25
46 Ivan Seledkov (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:01:26
47 Jeremy Huguenin (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:01:31
48 Alexey Medvedev (Rus) Russian National Team 0:01:32
49 Mattias Wengelin (Swe) Team Herbalife 24 Raumerrittet 0:01:34
50 Oliver Beckingsale (GBr) Team- Endura MTB Racing 0:01:35
51 Martin Gluth (Ger) German National Team 0:01:35
52 Daniel Geismayr (Aut) Centurion Vaude 0:01:36
53 Maxim Gogolev (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:01:36
54 Loretz Lukas (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:01:37
55 Tim Lemmers (Ned) Feenstra Stevens Biketeam 0:01:39
56 Sebastien Carabin (Bel) Belgian Cycling Team 0:01:40
57 Sergij Nikolaev (Rus) Samara-Shvsm 0:01:41
58 Daniel Eymann? (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:43
59 Ivan Smirnov (Rus) Protek Team 0:01:45
60 Giancarlo Sax??? (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:46
61 Shlomi Haimy (Isr) Focus-Mig 0:01:47
62 Frank Schotman (Ned) MPL Specialized 0:01:47
63 Mark Kuyan (Rus) Team Primorskiy District 0:01:48
64 Sascha Bleher (Ger) German National Team 0:01:48
65 Geert Van Der Horst (Ned) Feenstra Stevens Biketeam 0:01:54
66 Steven James (GBr) Specialized / Hargroves Cycles 0:01:55
67 Ivan Alvarez Gutierrez (Spa) Elettroveneta Corratec(Ita) 0:01:58
68 Severin Disch (Swi) Thoemus Racing Team 0:01:58
69 Ben Sumner (GBr) Beeline Rt 0:02:02
70 Marc Metzler (Swi) Pink Gilis Swiss Team 0:02:03
71 Lee Williams (GBr) Team Wales 0:02:04
72 Mirco Widmer (Swi) Giant Swiss Sr-Suntour 0:02:08
73 Anton Gogolev (Rus) Izhevsk-Impul’s 0:02:09
74 Mels Fabrice (Bel) Salcano Factory Team 0:02:13
75 Raggl Gregor (Aut) Hai Powerbike Team 0:02:15
76 Bojan Djurdjic (Srb) Salcano Factory Team 0:02:15
77 Marios Athanasiadis (Cyp) Omonoia 0:02:17
78 Vasilis Adamou (Cyp) Omonoia 0:02:17
79 Alexey Leontyer (Rus) Russian National Team 0:02:20
80 Matthias Waldhart (Aut) Team: Hai Powerbike Team Haiming 0:02:25
81 Anatoly Gavrilov (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:02:35
82 Brice Scholtes (Bel) Merida-Wallone 0:02:37
83 Alexey Krylov (Rus) Team Primorskiy District 0:02:40
84 Pieter Geluykens (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:42
85 Simon Hupperetz (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:44
86 Abdulkadir Kelleci (Tur) Turkish National Team 0:02:47
87 Quentin Winandy (Bel) Merida Wallonie MTB Team 0:02:49
88 John Carlsson (Swe) Mjolby Ck 0:02:52
89 Anton Liubyl (Ukr) 0:03:00
90 Bilal Akgul (Tur) Turkish National Team 0:03:01
91 Aleksa Maric (Srb) Salcano Factory Team 0:03:02
92 Manuel Pliem (Aut) Team Rad.Sport.Szene Ausseerland 0:03:03
93 Roland Golderer (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:03:04
94 Michael Schuchardt (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:03:04
95 Georgios Pattes-Tourmanis (Gre) Greek National Team 0:03:07
96 Matthias Grick (Aut) Team Rad.Sport.Szene Ausseerland 0:03:24
97 Rien Terpstra (Ned) MPL Specialized 0:03:28
98 Vittorio Oliva (Ita) Bi&Esse-Infotre Protek 0:03:49
99 Dmitry Andreev (Rus) Karo-Itera-Dinamo Team 0:03:56
100 Michalis Karatzis (Cyp) Pol 0:03:56
101 Timotheos Skettos (Cyp) Limassol Sporting Club 0:03:56
102 Dyshakov Ilya (Rus) Dinamo-Nagornaya 0:04:01
103 Oliver Vonhausen (Ger) Team Texpa-SiMPLon 0:04:03
104 Leontios Katsouris (Cyp) Pol 0:05:00
105 Pantelis Christoforou (Cyp) Agios Mnason 0:06:43
106 Koutsiou Irinaios (Cyp) Hraklitos 0:08:12
107 Ruben Scheire (Bel) Team BH Suntour Peisey-Vallandry 0:15:57
Elite women general classification after stage 1
Result
1 Tereza Hurikova (Cze) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:18:41
2 Sabine Spitz (Ger) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:00:33
3 Annika Langvad (Den) TeamFujibikes Rockets 0:00:46
4 Katrin Leumann (Swi) Ghost Factory Racing Team 0:00:48
5 Adelheit Morath (Ger) Team X Bionic 0:00:48
6 Elisabeth Brandau (Ger) National Team 0:01:00
7 Anne Terpstra (Ned) MPL Specialized 0:01:09
8 Tanja Zakelj (Slo) Salcano Factory Team 0:01:15
9 Andja Gradl (Ger) German Nat.Team 0:01:19
10 Marielle Saner-Guinchard (Swi) Team Bikepark.Ch Scott 0:01:22
11 Katrin Stirnemann (Swi) Sabine Spitz Haibike Pro Team 0:01:26
12 Blaza Klemencic (Slo) Felt Otztal X-Bionic 0:01:27
13 Mona Eiberweiser (Ger) Ghost Factory Racing Team 0:01:32
14 Rie Katayama (Jpn) Specialized Japan 0:01:37
15 Ekaterina Anoshina (Rus) Protek Team 0:01:41
16 Elisabeth Sveum (Nor) Team Crampfix Nakamura 0:01:43
17 Helen Grobert (Ger) German National Team 0:02:00
18 Ann Berglund (Swe) 0:02:01
19 Laura Turpijn (Ned) MPL Specialized 0:02:06
20 Janka Stevkova (Svk) CK Epic Dohnany 0:02:07
21 Yana Belomoyna (Ukr) Bi&Esse- Infotre 0:02:13
22 Corina Gantenbein (Swi) Vcb Landquart Fischer BMC 0:02:15
23 Lisa Mitterbauer (Aut) Team Bikepark.Ch Scott 0:02:20
24 Nina Homovec (Slo) Salcano Factory Team 0:02:31
25 Nataliya Krompets (Ukr) 0:02:54
26 Josefine Ahlstrom (Swe) 0:02:55
27 Oksana Rybakova (Rus) Dinamo – Russia 0:03:08
28 Tatjana Dold (Ger) TeamFujibikes Rockets 0:03:09
29 Angelica Edvardsson (Swe) Cykloteket Racing Team 0:03:10
30 Nicoletta De Jager (Ned) MPL Specialized 0:03:13
31 Krista Park (USA) Cannondale No Tubes 0:03:28
32 Elena Gogoleva (Rus) Cycling Club Roma MTB Team 0:03:44
33 Tracy Moseley (GBr) Great Britain National Team 0:03:51
34 Antri Christoforou (Cyp) Omonoia 0:04:01
35 Jovana Crnogorac (Srb) Salcano Factory Team 0:04:30
36 Virginie Pointet ? (Swi) JB Felt Team 0:04:36
37 Inbar Ronen (Isr) CCC 0:04:37
38 Ksenia Chernykh (Rus) Giant-Russia 0:04:51
39 Esra Kurkcu (Tur) Turkish National Team 0:04:51
40 Michaela Malarikova (Svk) CK Skiklub Sportmed Bratislava 0:05:03
41 Zuzana Pirzkallova (Cze) Remerx-Merida Team Kolin 0:05:26
42 Marta Tereshchuk (Ukr) Bi&Esse- Infotre 0:05:31
43 Stephania Magri (Mlt) GB Cycles 0:05:37
44 Semra Yetis (Tur) Turkish National Team 0:06:56
45 Jelena Petrova (Lat) Omonoia 0:13:04
DNS Michelle Hediger (Swi) RC Granichen Fischer BMC

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.