Αποτελέσματα 2ου Χορτιάτη Trail Run 2012

1493 views Leave a comment

Τα τελικά αποτελέσματα του 2ου Χορτιάτη Trail Run 2012 που έγινε 4-3-2012.

Τελικά Αποτελέσματα 2ου Χορτιάτη Trail Run 2012
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Λοιπά Στοιχεία Χρόνος
1 Αρώνης Πλάτωνας-Κώστας 36 Χορτιάτης 01:55:03
1 Σιδερίδης Νίκος 30 Καβάλα Orka Team Kasimis Training 01:55:03
2 Μπαλιώτης Σταύρος 36 Θεσσαλονίκη Ανεξάρτητος 01:57:32
3 Χατζής Δημήτρης 44 Ελλασόνα FAETHON OLYMPUS MARATHON 01:58:56
4 Κουρκουρίκης Ιωάννης 41 Καλαμαριά Ο.Μ.Γ. 02:00:22
5 Φαχουρίδης Θοδωρής 35 Κιλκίς Πάμε Πετάλι 02:12:02
6 Φιλημέγκας Γεώργιος 54 Άνω Κώμη-Κοζάνης Ο.Μ.Γ 02:14:15
7 Τσούργιαννης Αρίων Θεσσαλονίκη 02:15:22
8 Κόντος Γιάννης 41 Χαλάνδρι-Αθήνα 02:16:57
9 Μακέδος Θεόφιλος 32 Καβάλα 02:17:14
10 Διονυσόπουλος Διονύσης 02:19:19
11 Κασμερίδης Νικόλαος 36 Δράμα 02:20:20
12 Νικολαίδης Δημήτρης 41 Καβάλα 02:20:25
13 Tamazi Chkareuli 30 Θεσσαλονίκη Πρότυπο Κέντρο Γυμναστικής 02:26:26
14 Μαυρίδης Ανδρέας 48 Θεσσαλονίκη Ηρακλής 02:26:44
15 Σιώμος Αθανάσιος 33 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 02:27:40
16 Σαπαρδάνης Στέργιος 39 Σέρρες Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών 02:27:41
17 Παπαθανασίου Αστέρης 02:27:42
18 Βυζαρέλης Απόστολος 39 Θεσσαλονίκη SEA WORLD 02:28:28
19 Ρούμπος Κωνσταντίνος 32 Θεσσαλονίκη 02:28:47
20 Σουλτανίδης Κωνσταντίνος 46 Σέρρες Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών 02:28:47
21 Χασαπίδης Σταύρος 33 Έδεσσα 02:29:29
22 Χρησταντωνίου Χρήστος 31 Θεσσαλονίκη 02:29:55
23 Φραγκούλης Γεώργιος 39 Θεσσαλονίκη Χίλια Δέντρα 02:31:00
24 Τσαουσίδης Πολύκαρπος 33 Κοζάνη ΣΕΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 02:31:40
25 Μοσχονάς Νικόλαος 29 Θεσσαλονίκη ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:31:56
26 Φυλαχτός Γεώργιος 24 Θεσσαλονίκη ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:32:02
27 Κορολόγος Δημήτριος 42 ΔΟΞΑ ΑΔΕΛΦΙΚΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 02:32:27
28 Καραμπουρνιώτης Άρης 02:32:33
29 Ασλανίδης Μιχάλης 41 Κιλκίς Σύλλογος Φίλων Ποδηλάτου Κιλκίς 02:34:10
30 Γούναρης Παναγιώτης 30 Χορτιάτης 02:34:21
31 Αυτζόγλου Πέτρος (Ιωάννη) 33 Κατερίνη run to the hills 02:34:54
32 Ζαχαρίου Σταύρος 20 summit zero 02:35:15
33 Γκολές Παναγιώτης Ξάνθη 02:36:33
34 Χαλκίδης Νικόλαος 30 Ανεξάρτητος 02:36:44
35 Αγκοτάκης Γιάννης 35 Σταυρός Θεσ/νίκης Φ.Ο.Σ. Σταυρού 02:37:56
36 Πόιας Παύλος 39 Anodos-edu 02:38:06
37 Δαμιανίδης Δαμιανός 34 Saligari team 02:38:13
38 Κουγιουμτζής Γιώργος 33 Ανεξάρτητος 02:38:14
39 Αναστασιάδης Νικόλαος 34 Ανεξάρτητος 02:38:32
40 Μπατζιτέγος Απόστολος 50 Λάρισα Orka Team Kasimis Training 02:39:19
41 Τζουμάκας Βασίλης 43 Ιωάννινα FIFTH ELEMENT 02:39:40
42 Καννής Δημήτρης 41 Ιωάννινα FIFTH ELEMENT 02:39:40
43 Ζαμπέτογλου Γεώργιος 48 Καλαμαριά Οικογενειακός Ορειβατικός Σύλλογος 02:40:38
44 Καρυπίδης Μιχαήλ HOSPITEX 02:40:52
45 Μπούρης Αστέριος 33 Ανεξάρτητος 02:41:34
46 Γάκης Ανδρέας 32 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 02:41:53
47 Τσουρτσούλης Ευάγγελος 27 Καστοριά Vernon Endurance 02:44:38
48 Ακριτίδης Θεοφύλαχτος 40 Θεσσαλονίκη Καταφύγιο summit zero 02:46:15
49 Τσούρβας Νικόλαος 45 Ν.Ευκαρπία Ανεξάρτητος 02:46:17
50 Κιορόγλου Παναγιώτης 51 Δράμα 02:46:22
51 Ευστρατίου Χρήστος 02:46:26
52 Μυλωνάς Βασίλειος 39 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:46:35
53 Καλλιμάνης Γιώργος 46 Εύοσμος Orka Team Kasimis Training 02:46:53
54 Γκουλιαμτζής Αναστάσιος 49 ΣΕΒΑΣ Θεσσαλονίκης 02:47:01
55 Λαμπρούλης Αθανάσιος 33 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 02:48:13
56 Χαλκιόπουλος Δημήτριος 40 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 02:48:13
57 Ψυχογυιός Βαγγέλης 39 Ρετζίκι 02:48:25
58 Τουμανίδης Γεώργιος 34 Ανεξάρτητος 02:48:38
59 Γκουγκουλής Γεώργιος 36 Ανεξάρτητος 02:48:39
60 Μυλωνίδης Αναστάσιος 38 Κιλκίς kilkis runners 02:48:49
61 Μπακνής Ιωάννης 45 Ν.Καλικράτεια Γυμ.Συλ.Ν.Καλικράτειας Ανάτασις 02:48:54
62 Ακριτίδης Στάθης 02:48:57
63 Πατσιαλάς Αλέξανδρος 40 Λαγκαδάς ROUT (Rodopi Ultra Trail) 02:49:58
64 Πεκρίδης Νικόλαος 47 Θεσσαλονίκη 02:49:59
65 Σοφός Αντώνης 52 Ανεξάρτητος 02:52:12
66 Τσάχαλης Δημήτρης 38 Θεσσαλονίκη 02:52:29
67 Τσιρώνας Γιώργος 50 Θεσσαλονίκη 02:52:36
68 Δαλένιας Εμμανουήλ 41 Ανεξάρτητος 02:52:39
69 Πούλιος Παύλος 32 Ανεξάρτητος 02:54:19
70 Καφετζής Γεώργιος 34 Ανεξάρτητος 02:55:48
71 Δεληγιαννίδης Νικόλαος 41 Ανεξάρτητος 02:56:00
72 Δέδες Παναγιώτης 26 Ι΄ ΜΑΚ 02:56:14
73 Κίνης Νίκος 25 Ι΄ ΜΑΚ 02:56:14
74 Παπαιωάννου Βαγγέλης 37 Θεσσαλονίκη Χίλια Δέντρα 02:56:47
75 Σκορδάς Πασχάλης 40 Κοζάνη ΣΔΥ Κοζάνης 02:56:49
76 Lowe Michelle 02:58:01
77 Κυριλλίδης Βασίλης 54 Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας 02:57:02
78 Τσαχαλίδης Γεώργιος 30 FLOWRIDE.GR 02:57:36
79 Σεραφείμ Γιώργος 34 Θεσσαλονίκη Χίλια Δέντρα-biketherapy 02:57:37
80 Παπακώστας Γιάννης 41 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 02:58:28
81 Πετρίδης Δημήτριος 42 Καβάλα 02:59:07
82 Τελίδης Γιώργος 45 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 03:00:23
83 Διαμαντής Ευάγγελος 44 Ανεξάρτητος 03:01:02
84 Μιχαήλ Αναστασία 40 Περαία spteam 03:04:07
85 Ξενιτίδης Κλεάνθης 27 Virgin Forest Trail 03:07:00
86 Κιορόγλου Δημήτριος 47 Δράμα 03:07:01
87 Ευθυμίου Σπύρος 46 Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας 03:07:48
88 Τσολάκης Βασίλειος 41 Πεύκα Paggaio Trail Run 03:07:49
89 Λαμπράκης Σταμάτης 59 Θεσσαλονίκη Ηρακλής 03:07:51
90 Αυτζόγλου Πέτρος (Αποστόλη) 32 Κατερίνη run to the hills 03:08:10
91 Σιντούδης Ηλίας 45 Καβάλα ΕΟΣ Καβάλας 03:08:23
92 Υφαντίδης Θεοχάρης 25 Ανεξάρτητος 03:09:13
93 Καραγκούνης Ζαφείρης 25 Ανεξάρτητος 03:09:14
94 Ηλίας Ιωάννης 03:09:28
95 Δαμκαλής Πέτρος 33 Κιλκίς Σύλλογος Φίλων Ποδηλάτου Κιλκίς 03:10:05
96 Κωλέττας Θωμάς 03:10:08
97 Βέργας Νικόλαος 47 Θεσσαλονίκη 03:12:17
98 Τσιομπανάκης Δημήτριος 54 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 03:14:11
99 Θεοφίλου Νίκος 03:14:17
100 Γκλεζάκης Ευστράτιος 47 Σταυρός Θεσ\νίκης Φ.Ο.Σ. Σταυρού 03:14:55
101 Σαλονικιός Χρήστος 42 Aegean Airlines 03:15:04
102 Πασίδης Γεώργιος 52 Λάρισα ΑΕΛ Λάρισας 03:16:00
103 Πολάτογλου Χαρίτων 57 Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης 03:16:04
104 Γιάντσιος Στέργιος 52 Θεσσαλονίκη Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης 03:16:35
105 Παπαδόπουλος Χρήστος 30 Θεσσαλονίκη 03:17:32
106 Πατσιαλάς Χαράλαμπος 40 Λαγκαδάς 03:18:04
107 Γιαννιώτης Σωτήρης 52 Ανεξάρτητος 03:19:31
108 Φίτσιος Δανιήλ 03:19:32
109 Μουτάφης Βαγγέλης Θεσσαλονίκη 03:20:08
110 Εμμανουηλίδης Αναστάσιος 38 Άνω Πόλη Θεσ\νίκης Α.Σ. Λευκός Πύργος 03:20:15
111 Χασαπίδης Λεωνίδας Έδεσσα 03:20:22
112 Καλόγηρος Δημήτριος 40 Θεσσαλονίκη SEA WORLD DIVING 03:20:36
113 Αφεντουλίδης Αλέξανδρος 34 Πανόραμα Σ.Δ.Υ.Κοζάνης 03:21:30
114 Παναγιωτίδης Νικόλαος 34 Πανόραμα Feel Fit Training Studio 03:21:30
115 Ελευθεριάδης Γιώργος 03:21:47
116 Μαυρίκος Γεώργιος 48 Ανεξάρτητος 03:21:55
117 Ράμναλης Αργύρης 46 Ηράκλεια Σερρών Α.Ο.Ηράκλειας Σερρών 03:24:36
118 Μαστορίδης Δημήτριος 36 JUSTBABY TEAM 03:24:39
119 Μορφίδης Κωνσταντίνος 33 Ανεξάρτητος 03:25:13
120 Βαρσαμούδης Γεώργιος 38 Ν.Ευκαρπία 03:27:36
121 Κουτσιαύτη Αγγελική 34 Λάρισα ΑΕΛ Λάρισας 03:29:21
122 Τσίτσος Ευάγγελος 35 Σταυρός Θεσ/νίκης Φ.Ο.Σ. Σταυρού 03:29:29
123 Ματθαιοπούλου Ελένη 46 Λαγκαδάς ROUT (Rodopi Ultra Trail) 03:29:35
124 Βλαχούλης Νίκος 56 Λάρισα ΑΕΛ Λάρισας 03:30:26
125 Παπαθανασίου Παύλος 48 Πεύκα Θεσ\νίκης Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 03:34:48
126 Ταχτσίδης Κωνσταντίνος 24 Virgin Forest Trail 03:34:48
127 Γιαννούλης Γεώργιος 50 Σταυρός Θεσ\νίκης Φ.Ο.Σ.Σταυρού 03:38:05
128 Γαργαβάνης Αθανάσιος 32 Ανεξάρτητος 03:40:54
129 Μώρης Γιώργος 47 Μενεμένη 03:44:23
130 Γιόκοτος Ζαφείρης 48 Σταυρός Θεσ\νίκης Φ.Ο.Σ.Σταυρού 03:46:24
131 Μπλεμπιτζόγλου Σάββας 44 Σταυρός Θεσ\νίκης Φ.Ο.Σ.Σταυρού 03:46:24
132 Βενίδης Λεωνίδας Λαγκαδάς 03:46:50
133 Ουσατζόπουλος Σωκράτης 38 Θεσσαλονίκη Ανεξάρτητος 03:49:02
134 Λαζαρίδης Κώστας 42 Καβάλα ΣΕΒΑΣ Καβάλας 03:49:03
135 Λαμπάκης Γρηγόρης 03:56:15
136 Πετρόχειλος Αθανάσιος 46 Ανεξάρτητος 03:58:04
137 Καλδέλλης Παναγιώτης 38 Κοζάνη 04:05:00
138 Μαδυτινός Ζήσης 39 Ν.Επιβάτες Ανεξάρτητος 04:21:19
139 Μακρίδης Χαράλαμπος 41 Κιλκίς Σύλλογος Φίλων Ποδηλάτου Κιλκίς 04:21:19

 

Στις γυναίκες πρώτη τερμάτισε η Αμερικανίδα Lowe Michelle.

Κατάταξη Γυναικών
1 Lowe Michelle
02:58:01
2 Κουτσιαύτη Αγγελική 34 Λάρισα ΑΕΛ Λάρισας 03:29:21
3 Ματθαιοπούλου Ελένη 46 Λαγκαδάς ROUT (Rodopi Ultra Trail) 03:29:35

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.